Databáze českého amatérského divadla

Texty: Amaterská Scéna: Pozvánka do Dačic. AS 28.11.2018.

Pozvánka do Dačic

Netradiční uspořádání sálu v podobě mola vybíhajícího mezi diváky, živý orchestr, skvělá hudba, vynikající pěvecké výkony, velkolepá výprava…to je Zaslaná pošta.

Činoherní | Hudební | Soubory


Originální fantasy příběh z pera mistra žánru sira Terryho Pratchetta přichází v české premiéře na divadelní prkna ve zbrusu novém původním muzikálovém zpracování od oceněného skladatele Vojtěcha Adamčíka a textaře Jana Batysty ve spolupráci se zkušeným scénáristou a dramaturgem Jiřím Untermüllerem. V hlavních rolích vystoupí známí i začínající herci a zpěváci. Premiéra se uskutečnila na podzim 2018 v českobu­dějovickém DK Metropol.

Vzpomínáte na představení Cyrano na loňském Kejklování? Pak vás jistě potěší i další titul stejného souboru…

Autor: Amaterská Scéna
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':