Databáze českého amatérského divadla

Texty: DS Vojan Libice n.C. dětem - Pohádkový leden až březen 2017. AS Kalendárium.

DS Vojan Libice n.C. dětem - Pohádkový leden až březen 2017

Akce se koná: 8.1.2017 - 12.3.2017

Místo konání: Kulturní dům Libice nad Cidlinou. Začátek vždy v 15,00 hodin.

Web akce: http://www.vojanlibice.cz
Podrobnosti:

Prodej vstupenek začíná v KD půl hodiny před představením. Dopředu je možné rezervovat si místo v sále u paní Vondruškové na tel. č. 604 283 433 nebo napsat na dsvojan@gmail.com.

Neděle 8. ledna od 15,00 Václav Beran „Čarovný kámen“ pohádka
Hraje: DS Vojan Libice nad Cidlinou, režie Jaroslav Vondruška Vstupné: 50 Kč
Zbrklý Matěj se po hádce s línou Kristýnkou vydává do černého lesa, aby získal čarovný kámen, který léčí všechny neduhy. Dojde ke třem čarodějnicím, které kámen vlastní, ale získat se mu ho nepovede a je zaklet do stromu. Kristýnka se po čase vydá Matěje hledat a díky své lásce k němu se jí ho podaří vysvobodit. Oba se šťastně vracejí domů k dědečkovi – sice bez čarovného kamene, ale s poznáním, že láska a tolerance jsou důležitější než kouzla.

Neděle 26. února od 15,00 Jindřiška Netrestová „Neohrožený Mikeš“ pohádka
Hraje: DS Vojan Libice nad Cidlinou, režie: Jaroslav Vondruška Vstupné: 50 Kč
Klasická činoherní pohádka o statečném kováři Mikešovi. Na své cestě za štěstím potká kamarády Bobše a Kubu. Společně se vydají vysvobodit tři ztracené princezny. Cestou musí Mikeš čelit mnoha nástrahám. Musí porazit čaroděje Černovouse, ale také si poradit s proradností svých přátel. Vysvobodí ztracené princezny a získá lásku nejkrásnější z nich?

Neděle 12. března od 15,00 Vlastimil Peška „Měla babka čtyři jabka“ pohádka
Hraje: DS Vojan Libice nad Cidlinou, režie: Jaroslav Vondruška Vstupné: 50 Kč
Pohádka je určena pro nejmenší diváky - již od 2 let. V každém jablíčku je skryta jedna pohádka: O koblížkovi, O dědečkovi a kožíšku, O zlé koze, O velké řepě. Nechybí ani melodické, notoricky známé, dětské písně a velké loutky zvířátek.
Ve dvou rolích uvidíte nové obsazení.

Uvidíte ve dvou rolích nové obsazení.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':