Databáze českého amatérského divadla

Texty: Loutkový festival Novodvorský Zvoneček 2016 - informace. Městská část, Zprávy z Prahy 4.

Loutkový festival Zvoneček

Od čtvrtka do soboty bude patřit Kulturní centrum Novodvorská loutkovému festivalu Novodvorský Zvoneček. Festival uspořádá v termínu 24.11. - 26. 11. 2016 městská část Praha 4 a jeho hlavním garantem je Tradiční loutkové divadlo Zvoneček.

Všední dny budou patřit hlavně mateřským školkám z Prahy 4. Od pátku jsou dveře festivalu dokořán pro malé i velké návštěvníky. Jsou pro ně připravené loutkářské dílny, výstava a samozřejmě spousta pohádek, nejen od LTD Zvoneček, ale i jejich kolegů loutkářů z celé České republiky.

„Minulý rok měl festival velký ohlas. Všechna dětská představení měla plno,“ uvedla Adéla Gjuričová Trojkoalice/nez.), radní pro kulturu a volný čas. „Letos bude mít festival opět nabitý program a znovu pamatuje také na nás dospělé.“

Součástí festivalu budou také loutkářské dílny a výstava rodinných divadélek. Vstup na všechna představení bude zdarma.

LTD Zvoneček festival

Zveřejněno: 27.10.2016 – vedoucí oddělení PR Petra Handlová
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':