Databáze českého amatérského divadla

Texty: Amaterská Scéna: Brodská pavučina amatérských divadel (2015). AS.

Brodská pavučina amatérských divadel

Brodská pavučina je třídenní nesoutěžní přehlídka amatérského divadla v Železném Brodě, v rámci níž proběhne v sobotu i soutěž monologů a dialogů Pohárek a Kandrdásek SČDO, kterou vyhlašuje Svaz českých divadelních ochotníků.

Činoherní | Hudební


Program přehlídky

Čtvrtek 12. února 2015 od 19 hodin

PODIVNÉ ODPOLEDNE DR. ZVONKA BURKEHO
Slavná crazy komedie Ladislava Smočka v podání DS Vojan Hrádek nad Nisou. Vstupné 70 Kč.

Pátek 13. února 2015 od 19 hodin

TAH DÁMOU ANEB NAPŘED TROCHU VÍNA
Komedie ze slunné Itálie na motivy hry M. Horníčka. Dva muži v šachu v podání DS E. F. Burian Tanvald. Vstupné 50 Kč.

Sobota 14. února od 19 hodin

KLOZET
Tragikomický příběh dvou mužů, které jejich životní cesty svedou na jednu toaletu v podání Společnosti bloumající veřejnosti Turnov. Vstupné 50 Kč.


Vstupné v předprodeji od 2. 2. 2015 v TIC Železný Brod (483 333 999, info@zelbrod.cz a na www.evstupenka.cz)

V rámci festivalu se uskuteční v sobotu i soutěž monologů a dialogů Pohárek a Kandrdásek SČDO, kterou vyhlašuje Svaz českých divadelních ochotníků.

Přihlášeno je úctyhodných 20 soutěžních výstupů, proto také soutěž začíná již v 9 hodin! Letos poprvé proběhne také Kandrdásek SČDO, tedy soutěž monologů a dialogů pro amatérské herce do 16 let!

Těšit se můžeme na výkony herců z následujících souborů: Lučanský spolek divadelní (L.S.D.) Lučany nad Nisou, DS J. K. Tyl Josefův Důl, Docela malý divadelní soubor Nové Město pod Smrkem, Divadlo v Roztocké Jilemnice, DS Vojan Desná – Mladá haluz, Obnovený divadelní soubor Jirásek Olešnice u Turnova, DS Na scénu! Tanvald i Studio Hamlet Železný Brod.

Dvoustupňová soutěž je otevřená všem amatérským divadelníkům od 16 let. Prvním stupněm jsou oblastní neboli regionální kola. Druhým stupněm je pak národní přehlídka ve Velké Bystřici 5.– 7. června 2015.

Autor: Amaterská Scéna
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':