Databáze českého amatérského divadla

Texty: STROTZER, Milan: Manětínský divadelní podzim 2013. místní kultura, 30. 10. 2013.

Manětínský divadelní podzim 2013

Plakát Divadla JakoHost Plzeň k inscenaci hry Z. Egressyho Šťovík, pečené brambory.
Divadlo JakoHost Plzeň

Datum konání: 15.11.2013 - 17.11.2013

MANĚTÍN: Na osmnáctiletou tradici přehlídek amatérského divadla v Manětíně, nazývaných Matětínská opona, navázala před čtyřmi lety přehlídka Manětínský divadelní podzim. Stalo se tak především přičiněním Divadelního spolku MLASK Manětín. Letos se Manětínský divadelní podzim uskuteční počtvrté.

Manětínský divadelní podzim se uskuteční ve dnech 15. ‒ 17. listopadu 2013 v kulturním domě v Manětíně.

V programu přehlídky vystoupí 7 divadelních souborů. Přehlídku zahájí místní divadelní spolek MLASK hrou N. Cowarda Rozmarný duch. Po něm se na manětínském jevišti objeví soubory KROS Krašovice, Osaďáček Horní Bříza, TRUS Trnová, Tyl Čistá, LÍPA Hodovíz a na závěr Divadlo JakoHost z Plzně. Sehrají představení jak pro dospělé, tak pro dětské publikum. Vstupné na všechna představení je dobrovolné.

První dva přehlídkové večery uzavřou společenské večery pro herce, diváky a přátele divadla s muzikou Kosmírný Nesmír. Po dopoledním nedělním představení pro děti budou vyhlášeny výsledky a rozdána ocenění výtvarné soutěže pro děti Malý malíř.

Manětínský divadelní podzim 2013 pořádají Divadelní spolek MLASK Manětín a město Manětín za podpory Krajského úřadu Plzeňského kraje a sponzorů z místa a okolí.

Program 4. ročníku Manětínského divadelního podzimu 2013

Článek vložil Milan Strotzer dne: 30. Říjen 201
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':