Databáze českého amatérského divadla

Texty: -red-: Libický divadelní podzim začíná. AS 23.9.2014-Přehlídky a festivaly.

Libický divadelní podzim začíná

13. ročník divadelního festivalu Libický divadelní podzim 2014 začíná v sobotu 27. 9. 2014 v 19,30 h. Uvidíte DS Horní Počernice, který bude hrát komedii "Vrátila se jednou v noci".

Činoherní
Hudební

Nesoutěžní přehlídka „Divadelní podzim“

V roce 2012 jsme se rozhodli přejmenovat naši přehlídku „Divadelní babí léto“ na, nyní výstižnější název, „Divadelní podzim“. Důvod je jednoduchý. První ročníky přehlídky se konaly v září (či na přelomu září a října), tedy v období babího léta. Postupem let se přehlídka začala nejen rozrůstat počtem představení, ale také prodlužovat až do období mikulášského, resp. předvánočního. To nás vedlo k zamyšlení, že se už vlastně nejedná jen o období babího léta, nýbrž o celý podzim…

Program přehlídky najdete v příloze.

-red-
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':