Databáze českého amatérského divadla

Texty: Divadelní spolek na Hlíně při SDH - Noc na Karlštejně na soutěži amatérských divadel v Bučovicích (kusé informace o festivalu v r. 2008).

Noc na Karlštejně na soutěži amatérských divadel v Bučovicích

V týdnu od 20. do 26. října 2008 se v Bučovicích uskutečnila soutěž amatérských divadel. Hlínské divadlo se této soutěže rovněž účastnilo se svojí letošní velmi oblíbenou hrou Noc na Karlštějně. Divadelní hru odehráli hned v pondělí 20. října v sále Katolického domu v Bučovicích. Hlasitě aplaudující publikum nechtělo naše herce a herečky ani pustit z pódia, tolik se jim jejich divadlo líbilo. Všechny divadelní soubory obdržely certifikát pamětní a sošku zajíce.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':