Databáze českého amatérského divadla

Texty: VACHEK, Miroslav: Setkání ve Strašecí. AS 27.3.2014-Studentské,Experimentální.

Setkání ve Strašecí

Přehlídka studentského divadla Setkání ve Strašecí 2014 je postupovou přehlídkou s právem nominace na celostátní přehlídku studentského divadla Mladá scéna Ústí nad Orlicí 2014 a celostátní přehlídku experimentujícího divadla Šrámkův Písek 2014.

Studentské
Experimentální

Setkání ve Strašecí
Přehlídka je určena středočeským, případně také pražským a jiným studentským souborům, jejichž členové jsou ve věku 15 a více let.

Setkání ve Strašecí se uskuteční ve dnech 28. – 30. března 2014 v prostorách ZUŠ Nové Strašecí a Novostrašeckého kulturního centra.

K účasti na letošním ročníku přehlídky se přihlásilo 8 výhradně studentských divadelních kolektivů směřujících na celostátní Mladou scénu. Jsou to soubory Nazabití ZUŠ Brandýs nad Labem, Černobílé pastelky ZUŠ Mladá Boleslav, Charlieho Foxíci Gymnázia Jiřího z Poděbrad Poděbrady, Tuláci Poděbrady, Nesem ZUŠ Na Popelce Praha 5, Divadlo Bedřych Gymnázia J. A. Komenského Nové Strašecí, Torzo na druhou ZUŠ Turnov a soubor Gymnázia Benešov.

Setkání ve Strašecí 2014 pořádá Spolek pro kulturní činnost NoStraDivadlo ve spolupráci s městem Nové Strašecí, Studentským divadlem Bedřych při Gymnáziu J. A. Komenského Nové Strašecí a Občanským sdružením bubakov.net.

Program Setkání ve Strašecí 2014

Miroslav Vachek/mis
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':