Databáze českého amatérského divadla

Texty: -mis-: AUDIMAFOR Hradec Králové 2014. AS 17.3.2014-Experimentální.

AUDIMAFOR Hradec Králové 2014

AUDIMAFOR je název trojjediné divadelní přehlídky pořádané v Hradci Králové. Trojjediné proto, neboť je krajskou postupovou hned pro tři přehlídky celostátní.

Experimentální

Soubory z ní mohou být vybrány na Šrámkův Písek, přehlídku experimentujícího divadla, na Mladou scénu Ústí nad Orlicí, přehlídku studentského divadla a také na Wolkrův Prostějov, který je mj. přehlídkou divadla poezie.

Na programu letošního Audimaforu je celkem 17 inscenací od 12 souborů či divadelních kolektivů. Většina z nich směřuje v takřka vyváženém počtu na Mladou scénu a Šrámkův Písek. Na jevišti královéhradeckého Divadla DRAK, kde se přehlídka koná, vystoupí soubory Divadlo Jesličky Josefa Tejkla Hradec Králové, Teď, nádech a leť Pardubice, MUR ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř, Q10 Studio Divadla DRAK Hradec Králové, Mikrle ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř, DREJG Náchod, Děvčátko a slečny ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř, D.R.E.D. Náchodsko Kladsko Pražsko, Kostel, Divadlo najt, Kandrdas Hořice a duo Hana Voříšková a Kateřina Duspivová z Chocně.

V laboratoři Divadla Drak bude instalována výstava knížek a krasohledů Pokojíček Hany Voříškové. K jednotlivým inscenacím a vystoupením se uskuteční veřejné rozborové a hodnotící semináře vedené členy poroty, která také doporučí nejpodnětnější a nejkvalitnější inscenace k účasti na přehlídkách celostátních.

AUDIMAFOR se uskuteční ve dnech 28. – 30. března 2014 v Divadle DRAK a dalších prostorách v Hradci Králové.

AUDIMAFOR pořádá Středisko amatérské kultury Impuls Hradec Králové a Volné sdružení východočeských divadelníků ve spolupráci s Divadlem Drak Hradec Králové a za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Královéhradeckého kraje a Města Hradec Králové.

Program přehlídky AUDIMAFOR 2014

-mis-
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':