Databáze českého amatérského divadla

Texty: Čermná/Dolní Čermná, Seznam divadelních představení, které sehrál Spolek divadelních ochotníků v Čermné – Dolní Čermné od založení v roce 1874

Seznam divadelních představení, které sehrál
Spolek divadelních ochotníků v Čermné – Dolní Čermné
od svého založení v roce 1874

http://www.dolni-cermna.cz/spolek-divadelnich-ochotniku/spolek-divadelnich-ochotniku/prehled-uvedenych-her/

Pořadí Název divadelního představení Autor Uvedení hry Režisér

1. Svatojánská pouť - F. F. Šamberk - 16.08.1874 - J. Hrdina
2. Vrahové ve městě - M. Boleslavský - 08.09.1874 - J. Hrdina
3. Na dušičky aneb modlitba na hřbitově - V. L. Malinský - 01.11.1874 J. Hrdina
4. Na dušičky aneb modlitba na hřbitově - V. L. Malinský - 02.11.1874 - J. Hrdina
5. Husička z Podháje - V. Novotný - 26.12.1874 - J. Hrdina
Vypovězenec - M. Boleslavský - 26.12.1874 - J. Hrdina

6. Sedlák Zlatodvorský - Birch-Pfeiferová - 29.03.1875
7. Mlynář a jeho dítě - E. Raupach - 01.11.1875

8. Ženich z města aneb klarinetista na útěku Hausman 30.01.1876
9. Zakletý princ - Pletzů a Pešková - 27.02.1876
10. Pan farář a jeho kostelník - E. Pešková - 17.04.1876
11. Vrahové v městě - M. Boleslavský - 17.09.1876
12. Mlynář a jeho dítě - E. Raupach - 26.11.1876

Rekrutýrka v Kocourkově - Th. Flamm - 28.01.1877
13. Blázinec v prvním poschodí - F. F. Šamberk - 28.01.1877
14. Jen moudře - A. Bittner
Roztržití - J. Hora 02.04.1877
15. Na dušičky aneb modlitba na hřbitově - V. L. Malínský 28.10.1877

16. Bodrý venkovan - Z. Lipovský - 05.01.1878
17. Jeden z nás se musí oženit - Alex. Wilhelmi - 03.01.1878
Studenti v nesnázích - Fr. V. Chaloupka

18. Galejní otroci - Th. Hell - 1879

19. Vrahové v městě - M. Boleslavský - 22.08.1880
20. Bodrý venkovan - Z. Lipovský - 10.10.1880
21. Na dušičky aneb modlitba na hřbitově V. L. Malinský 01.11.1880
22. Paní Marjánka, matka pluku - J. K. Tyl - 26.12.1880

23. Zakletý princ - El. Pešková - 23.10.1881
24. Polský žid - El. Pešková - 26.12.1881

25. Paličova dcera - J. K. Tyl - 10.04.1882 - 3x
26. Debora - J. J. Kolár - 01.11.1882
27. Galejní otroci - Th. Hell - 26.12.1882

28. Sedlák Zlatodvorský - Ch. Birch-Pfeifferová - 26.12.1883

29. Paní Marjánka matka pluku - J. K. Tyl - 1884 - 2x
30. Na dušičky aneb Modlitba na hřbitově - V. L. Malinský 05.10.1884
31. Proklatec - Tobolecký = Fr. Hrnčíř
Veselý švec - B. Miškovský 26.12.1884

32. Chudý písničkář - M. Boleslavský - 04.1885
33. Bodrý venkovan - Z. Lipovský - 26.12.1885

34. Ženich z města - V. Hanus - 1886
35. Brouček - A. Lokay - 26.12.1886

36. Furiant - E. Pešková - 13.02.1887
37. Pan Měsíček, obchodník - L. Stroupežnický - 11.04.1887
38. Vodní družstvo - J. Štolba - 13.11.1887
39. Slavnost založení - G. Moserů - 26.12.1887

40. Který je ten pravý - V. Cidlinský -
Jeden z nás - Wilhelmi - 02.04.1888
41. Na dušičky aneb Modlitba na hřbitově - V. L. Malinský 01.11.1888
42. Hypochondr - G. Moserů - 26.12.1888

43. Dědkův kalmuk - K. Sabina (též K.S. -K.Š.)
Prodaná láska - J. Neruda - 22.04.1889
44. Studentský kousek aneb Tatínkovy juchty - K. Malinský - 26.12.1889

45. Krejčí a švec - J. Štolba - 07.04.1890
46. Nalezenec - J. K. Tyl
Směnka za hubičku - J. Žák - 08.06.1890
47. Rodinná vojna - F. F. Šamberk - 28.12.1890

48. Svatojánská pouť - F. F. Šamberk - 12.04.1891

49. Médium - A. Kalenda - 14.02.1892
50. Sedlák Zlatodvorský - Ch. Birch-Pfeifferová - 18.04.1892
51. Manžel bez ženy - J. Štolba - 06.06.1892
52. Telegram - E. Pešková
Třiasedmdesát krejcarů pana Čvančary - E. Pešková - 26.12.1892

53. Závěť - J. Štolba - 26.12.1893

54. Mistr Bedrník a jeho chasa - Jindř. Vilhelm - 26.03.1894

55. Staří blázni - J. Štolba - 15.04.1895

56. Zakletý princ - E. Pešková - 06.01.1896
57. Vyhraný ženich - Ant. Wolf - 26.01.1896
58. Izák Lövy aneb Věčné srdce židovské - J. Hora - 06.04.1896

59. Enšpígl - Nestroy - Tyl - 19.09.1897

60. Vojnarka - A. Jirásek - 09.01.1898
61. Vojnarka - A. Jirásek - 20.02.1898

62. Václav Hrobčický z Hrobčic - L. Stroupežnický - 08.01.1900
63. Diblík - J. V. Frič - 18.02.1900
64. Sedlák kmotr Soudil - E. Krásnohorská - 16.04.1900
65. Blázinec v prvním poschodí - F. F. Šamberk - 21.10.1900

66. Ptáčníkova dceruška - J. K. Tyl - 13.01.1901
67. Proklatec 01.02.1901
68. Domácí drak - R. S. Stiborský 08.04.1901

69. Kapitola I., II. a III. - G. Pfleger Moravský
Je hluchý F. Vávra Chomnický 13.02.1902

70. Jedenácté přikázání F. F. Šamberk 11.01.1903
71. Pan obecní tajemník V. Pitermann 15.02.1903
72. Srážka vlaků K. Horký 01.06.1903
73. Zlatý pavouk J. B. Kűhnl 27.12.1903

74. Není v Praze nad legraci E. Pešková 13.01.1904
75. Tvrdá česká palice 13.03.1904
76. Tklacovský tovaryš J. Janke 04.04.1904
77. Pan inženýr a jeho figurant 04.09.1904
78. Paní Marjánka, matka pluku J. K. Tyl 26.12.1904

79. Rekrutýrka v Kocourkově - Th Flamm
Jeden z nás se musí oženit - A. Wilhelmi - 08.01.1905
80. Bankrotář - J. K. Tyl - 25.03.1905
81. Zlý jelen - V. K. Klicpera - 26.12.1905

82. Pan Měsíček, obchodník - L. Stroupežnický - 28.01.1906
83. Na pomoc Rusům - K. Fořt a Č. Hráška 16.04.1906
84. Diblík - Ch. Birch-Pfeifferová 26.12.1906

85. Maryša - bří. Mrštíkové - 01.04.1907
86. Závěť - J. Štolba - 24.02.1907
87. Lucifer aneb zázračný elixír - V. Stěžerský - 26.12.1907

88. Lucifer aneb zázračný elixír - V. Stěžerský - 06.01.1908 E. Veverka
89. Studentský kousek aneb tatínkovy juchty - K. Malinský - 23.02.1908 - E. Veverka
90. Jan Výrava - F. A. Šubert - 23.04.1908 - E. Veverka
91. Palackého třída č. 27 - F. F. Šamberk - 26.12.1908

92. Svatojánská pouť - F. F. Šamberk - 10.10.1909 - P. L. Kaube
93. Na dušičky aneb modlitba na hřbitově - V. L. Malínský - 31.10.1909
94. Lucerna - A. Jirásek - 26.12.1909 - E. Veverka

95. Směry života - F. X. Svoboda - 28.03.1910
96. Mistr Bedrník a jeho chasa - Jindř. Vilhem 02.10.1910
97. Černý kříž v lese - E. Pešková - 30.10.1910 - P. L. Kaube
98. Julinčiny vdavky - F. Oliva - 26.12.1910

99. Adamita F. J. Čečetka - 17.04.1911 - P. L. Kaube
100. Za cizí hříchy - O. Pospíšil - 26.11.1911
101. Ona něco ví - J. Kűhnl - 26.11.1911

102. Svatojánské ohně - A. Růžička - 08.04.1912
103. Útok zisku - F. X. Svoboda - 27.10.1912
104. Ideály manželství - E. Bartoš - 26.12.1912 P. L.Kaube

105. Černohorci - V. P. S. Š. - 24.03.1913 P. Novák
106. Železná koruna - F. Oliva - 05.10.1913
107. Sládek Zlatodvorský - Ch. Birch-Pfeifferová - 01.11.1913
108. Zápas o nevěstu - F. Oliva - 26.12.1913 - P. Novák

109. Peníze - J. Štolba - 13.04.1914

1914 – 1917 I. světová válka – mnoho členů odvedeno na vojnu, divadla se nehrála.

110. Na letním bytě - J. Štolba - 27.01.1918
111. Ach, ta láska - J. Štolba - 01.04.1918
112. Pojď na mé srdce - F. Oliva - 20.05.1918
113. České Amazonky - J. K. Tyl - 24.11.1918
114. Psohlavci - A. Jirásek - 26.12.1918
115. Psohlavci - A. Jirásek - 29.12.1918

116. Václav Hrobčický z Hrobčic - L. Stroupežnický - 21.04.1919
117. Pražské švadlenky - O. Faster - 09.06.1919
118. Pražské švadlenky - O. Faster - 17.09.1919
119. Palackého třída č. 27 - F. F. Šamberk - 28.09.1919
120. Gazdina, roba - G. Preisová - 26.12.1919

121. Mezi proudy - A. Jirásek - 28.03.1920
122. Ta naše Máňa - Skružný - 06.06.1920
123. České vzkříšení - J. K. Tyl - 28.10.1920
124. České vzkříšení - J. K. Tyl - 31.10.1920
125. Poslední muž - F. X. Svoboda - 19.12.1920

126. Pasekáři - Sokol–Tůma - 20.03.1921
127. Pasekáři - Sokol–Tůma - 10.04.1921
128. Smlouva - O. Šimáček - 29.05.1921
129. Otec - A. Jirásek - 23.10.1921
130. Pasekáři - Sokol–Tůma 10.11.1921
131. Srdce - Rolba–Beran - 18.12.1921

132. Když srdce promluví - F. Oliva - 14.05.1922
133. Zvony - R. Robl - 28.10.1922
134. Proč bychom se netěšili - F. Oliva - 26.12.1922

135. Magdaléna Dobromila Rettigová - A. Jirásek - 02.04.1923 - A. Hampl
136. Na selském gruntě - Ot. Pospíšil - 21.05.1923 - A. Hampl
137. Osudy legionáře - J. Ležák - 22.07.1923 - A. Hampl
138. Čečetkovy líbánky - Carl Laufs - 28.09.1923 - A. Hampl
139. Vrah - E. Balcar(?) - 28.10.1923 - A. Hampl
140. Bezejmenná - A. Bisson - 26.12.1923 - A. Hampl

141. Večer aktovek – zábavný program Humus,Vrbka,Berot 09.03.1924 J. Jansa
142. Deskový statek - V. Štech - 20.04.1924 - J. Jansa
143. Velbloud uchem jehly - F. Langer - 14.08.1924 - A. Hampl, J. Jansa
144. Jménem Jeho Veličenstva - A. H. Řehoř - 28.10.1924 - J. Jansa
145. Baťoh - K. Horký - 25.12.1924 - J. Jansa

146. Jindra Hraběnka K. Lužanská - 13.04.1925 - J. Jansa
147. Jindra Hraběnka K. Lužanská - 01.06.1925 - J. Jansa
148. Soumrakem poroby k svitu svobody - J. Műller 28.10.1925 J. Jansa
149. Papírový ideál - V. Skoch - J. Jansa
Poupě - F. X. Svoboda - 29.11.1925 - J. Jansa
150. Španělská muška - E. Bach - 26.12.1925 - J. Jansa

151. Majitel hutí - G. Ohnet - 04.04.1926 - L. Pecháč
152. J. K. Tyl - F. F. Šamberk - 28.10.1926 - J. Jansa
153. Vodní družstvo - J. Štolba - 28.11.1926 - L. Pecháč.
154. Jedenácté přikázání - F. F. Šamberk - 11.1926 - V. Malý

155. Pustina - B. Nušič - 18.04.1927
156. Nevěsta legionářova - J. Balda - 28.10.1927
157. Dvě Lavrinky, Svornost, Net, Živé růže – jednoaktovky - 31.07.1927
- Silvestrovský večer s programem - 31.12.1927 - V. Malý
158. Ustříhni si mikádo - R. Mařík - 08.04.1928 - C. Cejnar
159. Starosvětská romance - O. Schäfer - 27.05.1928 - J. Jansa
160. Kde domov můj? - B. Nejedlý - 28.10.1928 - C. Cejnar
161. Když se strýček vydaří - K. Burian - 25.12.1928 - J. Jansa
162. Šťastný den pana profesora
Vesnický holič - Jos. Skružný - 31.12.1928 - C. Cejnar

163. Pantáta Vohnout, Vohnout v pasti - Náhražkový sňatek – jednoaktovky - R. Mařík - 10.02.1929
164. Vojnarka - A. Jirásek - 31.03.1929 - V. Malý
165. První máj - K. Burian - 01.05.1929
166. Chytrák krajánek - O. Blumental - 19.05.1929 - V. Malý
167. Tulácká krev - K. Fořt - 29.06.1929 - V. Malý
168. Staříček Holuša - Sokol–Tůma - 27.10.1929 - V. Malý
169. Osel je osel - J. Valenta 25.12.1929 V. Malý
170. Drama ve vile č. 54, Šněrovačka, Vytrvalec – jednoaktovky - 31.12.1929

171. Pan Johanes - A. Jirásek - 07.03.1930 - P. Vaško
172. Pan Johanes - A. Jirásek - 09.03.1930 - P. Vaško
173. Jánošík - J. Mahen - 20.04.1930 - V. Malý
174. Poslední muž - F. X. Svoboda - 01.05.1930 - P. Vaško
175. Zemský ráj to na pohled - B. Smolíková - 08.06.1930 - P. Vaško
176. Ferda šéf - M. Vrána - 17.08.1930
- Slavnostní večer k výročí ČSR - 28.10.1930 - V. Malý
177. Děvče od Čerchova - B. Rajská-Smolíková - 25.12.1930
178. Tampamlselka, Počkám už na nový rok - 31.12.1930 - V. Malý

- Masopustní večírek s programem a tancem 02.1931
179. Hvězdný syn národa - 07.03.1931
180. C. k. polní maršálek - E. A. Longen, Jára Beneš - 04.1931 - J. Fišar
181. To dokáže Lemlíček - K. Lužanská - 06.1931 - V. Malý
182. Na letním bytě - J. Štolba - 16.08.1931 - A. Hamp
183. Nebe, peklo, ráj - J. Mahen - 28.10.1931 - A. Hamp
184. Matka Kráčmerka - Fr. Cimler - 25.12.1931 - V. Malý
- Silvestrovský večer s programem - 31.12.1931 - J. Fišar
185. Děda Štráchal píše psaní p. presidentovi - M. Veselý 06.03.1932 C. Dušek
186. Noc na Karlštejně - J. Vrchlický - 27.03.1932 - V. Malý
187. Konto X - J. Svital a O. Šlégl - 15.05.1932 - P. Vaško
188. Česká chaloupka - K. Piskoř - 30.10.1932 - L. Králík
189. Dobrodružství tuláka - K. Piskoř - 25.12.1932 - V. Malý
- Silvestrovský večer s programem - 31.12.1932 - C. Dušek
190. To za Rakouska nebylo - B. Rajská-Smolíková - 22.03.1933 - P. Vaško
– Program na oslavu 83. narozenin T. G. Masaryka

191. Rajsino utrpení - V. Vrána - 16.04.1933 - L. Králík
192. Staré hříchy - J. Štolba - 04.06.0933 - V. Malý
193. Žena legionářova - A. Horáková - 28.10.1933 - V. Malý
194. Když má teta nebezpečná léta - J. Balda - 25.12.1933 - F. Bárta

195. Naši furianti - L. Stroupežnický - 01.04.1934 - P. Vaško
196. Amor ve vojenské uniformě - J. Balda - 20.05.1934 - V. Malý
197. Svatojánská pouť - F. F. Šamberk - 02.09.1934 - P. Vaško a C. Dušek
198. Ideály manželství - E. Bartoš - 28.10.1934 - P. Vaško
199. Pater Vojtěch - J. Klecanda - 25.12.1934

200. Že by Olinka? - J. Balda - 21.04.1935 - C. Dušek
201. Svatební manévry - R. a A. Branaldovi - 09.06.1935 - C. Dušek
202. Skřivánek - F. Balej - 28.10.1935 - V. Malý
203. Nezapomeň! – opereta - J. Balda - 25.12.1935 - C. Dušek

204. Host a ryba třetí den … - M. Kareš - 04.04.1936 - A. Hampl
205. Cigánečka – opereta - J. L. Dudlebský - 31.05.1936 - A. Hampl
206. Anka - Janny 02.08.1936
207. Čí je republika? - R. Branald - 28.10.1936 - C. Dušek
208. Brandejští dragouni – opereta - libreto Kubík, Mrázek, Régnis, hudba Jar. Jankovec - 24.12.1936 - C. Dušek

209. Na tý louce zelený - libreto Tobis, Mirovský, Rohan, hudba Jára Beneš - 28.03.1937 - P. Vaško
210. Exekutor v sukních - K. Fořt - 16.05.1937 - C. Dušek
211. Černohorští dravci - V. Sedláček - 24.10.1937 - B. Manl
212. Pan Rampula poštmistrem - O. Dubovský - 25.12.1937 - P. Vaško

213. Cestička k nebi - J. Liška Doudlebský - 17.04.1938 - F. Bárta
214. Holka jako buk - J. Liška Doudlebský - 09.04.1939 - F. Bárta
215. Káča, veselá tulačka - Rich. Branald - 16.07.1939 - L. Králík

216. Zorka - O. Minařík - 24.03.1940 - C. Dušek
217. Já jsem malý mysliveček - K. Fořt - 12.05.1940 - C. Dušek
218. Růžová záře - J. L. Doudlebský - 30.06.1940 - J. Pávek
219. Divá Bára - dramatizace J. Červený, S. Razov, hudba M. Smatek - 29.09.1940 - A. Hampl a J. Pávek.
220. Kutilová žení syna - K. Lužanská - 25.12.1940 - C. Dušek

221. Bártova pomsta - J. Hora - 13.04.1941 - J. Pávek
222. Ševci - J. Hais Týnecký - 29.06.1941 - C. Dušek
223. Nad krajánka ve světě není - F. Baley - 11.11.1941 - J. Pávek

224. Česká maminka - F. Baley - 05.04.1942 - C. Dušek

225. Sedmikráska - E. Malcová - 04.05.1943 - F. Holeček
226. Když srdce promluví - F. Oliva - 25.04.1943 - F. Holeček
227. Příklady táhnou - J. Snížek - 25.12.1943 - F. Holeček
228. Nešťastný šafářův dvoreček - F. Oliva - 25.04.1944 - F. Holeček
229. Nešťastný šafářův dvoreček - F. Oliva - 07.05.1944 - F. Holeček
230. Rodná ves - výstava - L. Merlínová - 04.08.1944 - F. Holeček
– Sehráno k 70. výročí založení spolku za osobního režírování autorky – L. Merlínová

231. Žena, kterou jsem zdědil - J. Bílý - 05.12.1945 - A. Hampl

232. Byli jsme a budem - I. Lašková - 21.03.1946 - F. Holeček
233. Tatínek šel na zálety - F. Lašek - 09.06.1946 - P. Vaško
234. Lešetínský kovář – výpravná hra hraná v přírodě na Vašátkově zahradě (nyní Peškarovi a Mačátovi), účinkovali i sedláci na koních - 07.08.1946 - V. Malý a C. Dušek
235. Oblaka - J. Kvapil - 26.12.1946 - A. Hampl

236. Maličká, ale naše - R. Havelka - 25.05.1947 - A. Hampl
237. Bělouši - V. K. Klicpera - 24.08.1947 - A. Hampl

238. Velbloud uchem jehly - F. Langer - 16.05.1948 - F. Bárta
239. Dragouni - J. H. Týnecký - 28.10.1948 F. Bárta
240. Zlatá svatba - J. T. Steiner - 25.12.1948 - F. Bárta

241. Už mě koně vyvádějí - K. Lužanská - 17.04.1949 - F. Bárta
242. Svatba Krečinského - A. L. Kobilin - 05.06.1949 - F. Bárta
243. Zlatá svatba - J. T. Steiner - 10.07.1949 - F. Bárta
244. Bělouši - V. K. Klicpera - 1949 - F. Bárta

245. Noc v hlubokém - M. Bor - 11.06.1950 - F. Bárta
246. Lucerna - A. Jirásek - 1950 - F. Macák a C. Dušek
247. Na letním bytě - J. Štolba - 1950 - F. Macák

V roce 1951 spolek ochotníků zrušen a divadlo přešlo pod Osvětovou besedu MNV
248. Gorali - 1951 - F. Bárta
249. Naši furianti - L. Stroupežnický - 1951 - F. Macák

250. Česká polka – hra se zpěvy - 1952 - F. Bárta

251. Podskalák - 1953 - F. Macák

252. Jeho urozenost pan Měšťák - 1954 - C. Dušek
253. Tak žil a hrál nám Kmoch – hra se zpěvy - 1954 - C. Dušek

254. Císař pán o ničem neví - 1955 - L. Vaško
255. Václav Hrobčický z Hrobčic - L. Stroupežnický - 1955 - F. Kůrka
----
Od roku 1956 do roku 1973 následovalo asi 29 divadelních představení,
u nichž není znám rok provedení, ani režie, takže není známa ani přesná chronologie.

Jsou to: Pan Johanes, Obrácení Ferdyše Pištory, Penzión Belvedere, Na letním bytě,
Svatba sňatkového podvodníka, Zkrocení zlé ženy, Charlejova teta, Dámy a husaři,
Malé příhody letní, Babička (režíroval V. Malý a O. Havlíček), Strážní domek, Kolébka,
Hrátky s čertem, Gazdina roba, Past, Dódy, Je libo cigaretu?, Ženitba, Jedenácté přikázání,
Sylva, Cvrček u krbu, Stromy umírají vstoje, Paličova dcera, Svátek pana ředitele,
Tulák, Její pastorkyňa, Dva lékaři, Otec svého syna, Mne soudila noc
----

284. Zvon mého města - 1974 - F. Macák
- ke 100. výročí založení spolku ochotníků

285. Úsměvy a kordy - F. Tetauer - 1979 - V. Havlíček
286. Poslední muž - F. X. Svoboda - 1982 - V. Havlíček
287. Hastrmanův kožich - odp. představení - Lisická, Brouk - 24.06.1983 - V. Havlíček, V. Chládková
288. Hastrmanův kožich - večerní představení - Lisická, Brouk - 24.06.1983

289. K. Čapek - Matka - 07.01.1984 - J. Hampl, V. Chládková
290. Palackého třída 27 F. F. Šamberk - 22.04.1984 - V. Havlíček
291. Mikuláš Dačický z Heslova - J. K. Tyl - 25.12.1984 - V. Havlíček

292. Koťata se topívají - B. Fixová - 07.04.1985 - V. Havlíček - reprízy Horní Třešňovec, Sázava, Horní Heřmanice, Dolní Dobrouč

297. Hadrián z Římsů - V. Klicpera - 03.03.1985 - V. Havlíček, V. Chládková - reprízy Dolní Čermná, Horní Heřmanice, Dolní Dobrouč

300. Noc pastýřů - J. Bouček - 1986 - V. Havlíček

301. Senohrabské grácie - J. Dietl - 1987 - V. Havlíček, Dolní Čermná, reprízy Horní Čermná, Sázava, Luková

305. Dům na nebesích - J. Hubač - 1989 - V. Havlíček, V. Chládková
306. Klidné jako Kobry - J. Makarius - 1989 - V. Havlíček

307. Loupežníci na Chlumu - F. R. Čech - 1990 - V. Havlíček
308. Čarodějnická pohádka - M. Petrovská - 1990 - V. Havlíček

309. Hastrmanův kožich - Lisická, Brouk - 1991- V. Havlíček
310. Dlouhý, Široký a Krátkozraký - Z. Svěrák - 1992 - A. Hampl
311. Pásmo z prózy J. Wericha s písněmi J. Ježka - 1993 - A. Hampl
312. Mlynář a jeho dítě - Raupach - 1994 - V. Havlíček
- ke 120. výročí založení spolku ochotníků
313. Blázinec v I. poschodí - F. F. Šamberk - 29.12.1995 - V. Havlíček
314. Královna Koloběžka a Frant. Nebojsa - J. Werich - 18.06.1999 - A. Hampl, Dolní Čermná, Sázava


316. Dámský Krejčí - Damníkov - G. Feydeau - 28.03.2003 - L. Doupalová
317. Dámský Krejčí - Petrovice odp. př. G. Feydeau 12.04.2003 L. Doupalová
318. Dámský Krejčí - Petrovice večerní př. G. Feydeau 12.04.2003 L. Doupalová
319. Dámský Krejčí - Petrovice večerní př. G. Feydeau 13.04.2003 L. Doupalová
320. Dámský Krejčí - Lanškroun G. Feydeau 14.11.2003 L. Doupalová
321. Dámský Krejčí - Petrovice G. Feydeau 16.11.2003 L. Doupalová
322. Ženský boj - Lanškroun V. K. Klicpera 14.05.2004 A. Hampl
323. Ženský boj - Petrovice odp. př. V. K. Klicpera 22.05.2004 A. Hampl
324. Ženský boj - Petrovice večerní př. V. K. Klicpera 22.05.2004 A. Hampl
325. Ženský boj - Petrovice V. K. Klicpera 23.05.2004 A. Hampl
326. Ženský boj - Dolní Čermná V. K. Klicpera 13.06.2004 A. Hampl
327. Ženský boj - Sázava V. K. Klicpera 26.02.2005 A. Hampl
328. Ženský boj - Dolní Dobrouč V. K. Klicpera 05.03.2005 A. Hampl
329. Ženský boj - Horní Čermná V. K. Klicpera 06.03.2005 A. Hampl
330. Ženský boj - Jablonné nad Orlicí V. K. Klicpera 25.03.2005 A. Hampl
331. Hrátky s čertem – D. Čermná odp. př. Jan Drda 22.04.2006 L. Doupalová
332. Hrátky s čertem - D. Čermná večerní př. Jan Drda 22.04.2006 L. Doupalová
333. Hrátky s čertem - Lanškroun
Jan Drda 16.05.2006 L. Doupalová
334. Hrátky s čertem - Horní Čermná
Jan Drda 20.05.2006 L. Doupalová
335. Hrátky s čertem - Petrovice
Jan Drda 21.05.2006 L. Doupalová
336. Hrátky s čertem - Sázava
Jan Drda 28.05.2006 L. Doupalová
337. Rozmarný duch - Dolní Čermná
Noel P. Coward 04.04.2008 A. Hampl
338. Rozmarný duch - Sázava
Noel P. Coward 10.05.2008 A. Hampl
339. Rozmarný duch - Horní Čermná
Noel P. Coward 18.05.2008 A. Hampl
340. Rozmarný duch - Lanškroun
Noel P. Coward 22.05.2008 A. Hampl
341. Strakonický dudák - D. Čermná odp. př. J. K. Tyl 27.03.2010 L. Schöppová
342. Strakonický dudák - D. Čermná večerní př. J. K. Tyl 27.03.2010 L. Schöppová
343. Strakonický dudák - Luková
J. K. Tyl 11.04.2010 L. Schöppová
344. Strakonický dudák - Lanškroun
J. K. Tyl 20.04.2010 L. Schöppová
345. Strakonický dudák - Dolní Dobrouč
J. K. Tyl 24.04.2010 L. Schöppová
346. Strakonický dudák - Výprachtice
J. K. Tyl 28.05.2010 L. Schöppová
347. Strakonický dudák - Horní Čermná
J. K. Tyl 30.05.2010 L. Schöppová
348. Strakonický dudák - Verměřovice
J. K. Tyl 29.10.2010 L. Schöppová
349. Strakonický dudák - Němčice
J. K. Tyl 30.10.2010 L. Schöppová
350. Strakonický dudák – D. Čermná derniéra J. K. Tyl 20.11.2010 L. Schöppová
351. Staré pověsti české - D. Čermná odp. př. Vlastimil Peška 14.04.2012 A. Hampl
352. Staré pověsti české - D. Čermná večerní př. Vlastimil Peška 14.04.2012 A. Hampl
353. Staré pověsti české - Luková Vlastimil Peška 27.04.2012 A. Hampl
354. Staré pověsti české – Petrovice Vlastimil Peška 18.05.2012 A. Hampl
355. Staré pověsti české - Lanškroun Vlastimil Peška 29.05.2012 A. Hampl
356. Staré pověsti české - Dolní Čermná Vlastimil Peška 06.10.2012 A. Hampl
357. Staré pověsti české - Horní Čermná Vlastimil Peška 19.10.2012 A. Hampl
358. Staré pověsti české - Lanškroun Vlastimil Peška 25.10.2012 A. Hampl
359. Staré pověsti české - Horní Heřmanice Vlastimil Peška 26.10.2012 A. Hampl
360. Staré pověsti české - Rudoltice Vlastimil Peška 03.11.2012 A. Hampl
361. Staré pověsti české - Verměřovice Vlastimil Peška 16.11.2012 A. Hampl
362. Staré pověsti české - D. Čermná derniéra Vlastimil Peška 24.11.2012 A. Hampl

Z písemných materiálu spolku divadelních ochotníků, z podkladů p. Ladislava Vaško, p. Františka Macáka
a vlastních záznamů zpracovali: Vladimír Jansa a Aleš Hampl
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':