Databáze českého amatérského divadla

Texty: Divadlo SoLiTEAter: Divadlo SoLiTEAter zahajuje novou sezónu (2012). AS (Aktuality) 11.9.2012.

Divadlo SoLiTEAter zahajuje novou sezónu

Letošní rok ukáže, zda Divadlo SoLiTEAter vykročí ze stínu své dosud jediné inscenace...

S radostí si dovolujeme všem divákům, přátelům a příznivcům amatérského divadla oznámit, že Divadlo SoLiTEAter zahajuje novou sezónu, kterou otevíráme 8. října 2012 v Divadle Kampa na Malé Straně v Praze, kde od 19:00 hodin uvedeme naši dosud jedinou inscenaci – monodrama Douga Wrighta Svou vlastní ženou.

Dále bychom všechny rádi pozvali na premiéru divadelní hry Pochyby amerického autora a nositele Pulitzerovi ceny Johna Patricka Shanleyho, která se bude konat 13. listopadu 2012 od 19:00 opět v Divadle Kampa.

Začali jsme také pilně pracovat na naší další inscenaci – uvedení divadelní hry Briana Friela Léčitel v české premiéře. Fascinující drama o ztrátě jistot, naději, nedorozumění a léčivé síle v režii Jaroslava Kodeše bude uvedeno v prosinci 2012 s hostujícími Veronikou Valešovou z Rádobydivadla Klapý a Jiřím Dědourkem z DS Scéna Libochovice. Přesné datum, čas i místo včas ohlásíme.

A v neposlední řadě také oživujeme naši snahu přivést na česká jeviště komediální skorothriller britského autora Davida Tristrama Hypnóza, ve kterém se představí všichni zakládající členové Divadla SoliTEAter. Premiéra bude, jak doufáme, v průběhu května 2013.

Tešíme se na Vaši návštěvu některého z našich představení!

Více na http://www.soliteater.cz | info@soliteater.cz

Divadlo SoLiTEAter
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':