Databáze českého amatérského divadla

Texty: Tak nám přejmenovali Jesličky. Blog uživatele Pavlinka.p. 2.11.2011.

Blog uživatele Pavlinka.p

Tak nám přejmenovali Jesličky

Pavlinka.p, 2. Listopad 2011 - 10:55

Včera 1. 11. 2011 slavilo divadlo Jesličky v Hradci Králové své 20. narozeniny. V rámci oslav proběhl celovečerní (a to opravdu CELOVEČERNÍ = trval tři hodiny!) program a moc se povedl.

Divadlo bylo nacpané k prasknutí, tulili jsme se všichni k sobě, abychom se všichni mohli pobavit vzpomínkami herců a ukázkami tvorby z uplynulých 20-ti let hlavně prostřednictvím povídání a písniček z úspěšných her.

Když Vrága četl zaznamenané přeřeky z představení, slzeli jsme smíchy a také loutkové divadélko bylo veeelmi povedené.

V průběhu večera proběhlo dvacet přípitků na vše možné i nemožné a posledních pět bylo věnováno Pepovi Tejklovi. Já osobně jsem ho nezažila, ale horolezecký oddíl, jehož jsem členkou, vznikl díky němu. Všichni kamarádi na něj často vzpomínají a určitě to musel být úžasný člověk.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':