Databáze českého amatérského divadla

Texty: STROTZER, Milan: Workshop Technika jevištní řeči ‒ logopedická poradna. www.mistnikultura.cz 10. 3. 2011

Workshop Technika jevištní řeči ‒ logopedická poradna

mis

Šišláte, huhláte, ráčkujete? Vytýkají vám to u rozborů představení? Využijte naši logopedickou poradnu! Tři větičky – výzva pořadatele hodonínské krajské přehlídky amatérského divadla Hoblík a Mumraj! 2011 jsou namířeny především k členům zúčastněných souborů, odmítnut však nebude žádný zájemce přítomný na přehlídce ve dnech 23. – 26. března 2011.

Workshop povede PaedDr. Marie Procházková, která řadu let spolupracuje s amatérskými divadelníky. Zaměří se především na dýchání, tvorbu hlasu ‒ jeho techniky, modulaci hlasu, na tempo, artikulaci, výslovnost a jejich proměny. Souběžně se počítá s praktickými ukázkami s vybranými texty a také s logopedickou poradnou včetně nabídky praktických individuálních cvičení.

Pořadatel přehlídky a workshopu, Dům kultury Hodonín, nabízí pomocnou ruku ve jménu zlepšení mluvního projevu všem účastníkům divadelní přehlídky zdarma.

Přihlášky na poslední chvíli, tj. do 15. 3. 2011 na http://www.hobblik-mumraj.cz/ke-staen

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':