Databáze českého amatérského divadla

Texty: MAXA, Miloš: Krajská přehlídka dětských divadelních souborů Třebíč, 13.dubna 2010 - Haló. Haló? HALÓ!!!. Deník Dětské scény 11. - 17. 6. 2010.

DS Tudy tam (ZUŠ Jihlava, ved. Martin Kolář) – Haló. Haló? HALÓ!!!: Autorská inscenace byla vytvořena ze zafi xovaných improvizací souboru na téma lidská komunikace a telefony. Na jevišti se odehrálo mnoho jednotlivých situací. Soubor divákům představil přehršel inspirativních jevištních nápadů, které jsme jako lektorský sbor oceňovali. Řada těchto situací působila humorně a zároveň nesla i jistá sdělení. Problém byl v tom, že celá kompozice představení nebyla jasně koncipovaná a nefungovala jako jeden celek. Pokud by se soubor více soustředil na dramaturgickou práci a jednotlivé nápady protřídil, mohlo by se pak jednat o ukázku inspirativního autorského divadla.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':