Databáze českého amatérského divadla

Texty: Blatnice pod svatým Antonínkem - Blatnické nezávislé noviny 29. 4. 2007, Naši ochotníci předvedli profesionální výkon

Naše divadelní společnost nám připravila představení, které rozhodně stojí zato vidět. Také třikrát napnili sál blatnické "town hall". Divadelní představení s názvem "Doktor" autora Branislava Nušiče v režii Anny Křivákové, vás vtáhne do zajímavé, veselé, velmi aktuální a zapeklité situace bohatého obchodníka a jeho rodiny. Přesvědčíte se, že za peníze se nedá koupit všechno.
V hlavní roli obchodníka vystupuje pan Josef Hanačík, který předvedl výkon hodný profesionálního jeviště. V dalších rolích, se stejnou profesionální erudicí, pak hráli Alena Hanačíkvoá, Jaromír Žajdlík, Miroslav Břeň, František Cáb, Eva Nejeschlebová, Petra Poláchová, Marie Nováková, Anna Křiváková, Eva Dvořáková, Antonín Straka, Petra Šťuková, Vratislav Letovský, Klára Hanačíková, Petr Žajdlík, Hana Nejeschlebová a Matěj Hanačík. Důležitou roli pro spokojeného diváka i herce pak naplnila paní Blanka Kuchařová, která sledovala text.
Celkový velmi dobrý dojem trochu pokazil plakát - nebo spíš jeho umístění. Plakát je dobře udělaný, ale na některých místech byl vylepen jako by k tak dobrému divadlu ani nepatřil. Také péče obecního úřadu mohla být větší a méně viditelná. Trochu jsem si připadal jak v minulých časech, kdy mocná strana vše sledovala a řídila. Važme si snahy občanů podniknout něco pro druhé, podpořme je, ale "úřad" ať zůstane v pozadí.
Potlesk při děkování nebral konce.
Michal Cáb, Blatnické nezávislé noviny, 29. 4. 2007
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':