Databáze českého amatérského divadla

Texty: DOLEŽAL, Adam: Valašské Křoví 2010 - Cestovní kancelář Bejvávalo aneb Pověsti pro štěstí. Amatérská scéna 2010, č. 2, s. 62 - 64.

Divadlo SemTamFór vystoupilo ještě jednou, a to s inscenací textu Luďka Horkého Cestovní kancelář Bejvávalo aneb Pověsti pro štěstí. Režisérovi a hercům se podařilo na několika místech vyvolat dojem spontánní tvůrčí radosti ze hry a právě v těchto místech byla inscenace nejsilnější. Méně vydařeně působila poslední pasáž o Horymírovi, která zůstala u pouhého sdělení textu. O to větší škoda, že šlo o závěr celého představení, které tím tak trochu vyšumělo do prázdna.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':