Databáze českého amatérského divadla

Texty: CHRISTOV, Petr: Kostelecký kostlivec aneb Mezi pohádkou a nahotou - Kdo to byl?. Amatérská scéna 2010, č. 2, s. 37 - 38.

Krátké loutkové představení Jakuba Maksymova ze ZUŠ Jaroměř Kdo to byl? lze s trochou nadsázky v jistém smyslu také nazvat hledáním očistné pravdy. S plochými loutkami na stole odehraný příběh o krtečkovi, který se snaží dopátrat viníka aktu, po němž mu na hlavičce ulpěl cizí výkal, představil galerii několika zvířátek a jejich hovínek. Jistě, není to víc než hříčka, ale pobaví. A loutkářská práce s exkrementy a jejich produkováním je zde propracována velmi detailně.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':