Databáze českého amatérského divadla

Texty: ZEMANČÍKOVÁ, Alena: Wolkrův Prostějov ve znamení divadel poezie - Včera se mi zdálo. Amatérská scéna 2009, č. 4, s. 25 - 26.

Tak, jak se divák snadno identifikuje s Holdenem, daří se mu to i s herečkami souboru Třetí věk z Loun, které sehrály autorskou montáž z vlastních vzpomínek a textů Jiřího Suchého Včera se mi zdálo. Jejich jedinou rekvizitou i jevištním znakem jsou stařecké hole, z nichž sestaví doslova kolébku i rakev, ale také muže. Jejich optimistické vystoupení vyvěrající z vlastních prožitků zaměstnaných žen v socialismu vyvolalo ovace vstoje a získalo kromě Zvláštní ceny poroty i Cenu diváka.

Související Soubory

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':