Databáze českého amatérského divadla

Texty: CHLUBNÝ, Jan a VYKOUPILOVÁ, Jarka: Přátelské setkání NA PRKNECH 2009 - Školní vzpoura. Amatérská scéna 2009, č. 4, s. 45 - 46.

Divadlo Krátký rozum z Gymnázia M. Lercha Brno přivezlo svou Školní vzpouru autora S. Zajíčka. Soubor, který s úspěchem vystupuje na soutěžních festivalech studentského divadla, dorazil na Prkna letos poprvé. Co říci na představení, které nebylo určené nám starším? Někteří mladší se neustále smáli, kdežto my starší jsme se jen snažili alespoň něco pochopit. Soubor je ale mladý a určitě se má co učit. Ve školním divadle si zahrát chtějí všichni, a tak budiž alespoň chvála režisérovi, že role obsadil tak, aby ty větší hráli ti dobří a role menší ti slabší. (5. místo v hlasování diváků)
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':