Databáze českého amatérského divadla

Texty: CHLUBNÝ, Jan a VYKOUPILOVÁ, Jarka: Přátelské setkání NA PRKNECH 2009 - Hraješ ten strom jako úplné dřevo! Amatérská scéna 2009, č. 4, s. 45 - 46.

Dramatický kroužek z Veverské Bítýšky se představil svým titulem Hraješ ten strom jako úplné dřevo! Byla to procházka historií divadla v podání mladých herců. Nejednalo se o klasické divadelní představení, ale o jakýsi výstup z „dílny, kde se tvoří herci“. Příjemné bylo poznání, že v některých případech už pomalu není co tvořit. Například Filip Findura, který je v každé poloze vynikající, ale především Klára Šťastná, která zazářila v roli učitelky. Pokud jde o samotný děj výstupů, největší ohlas sklidily scénky Adam a Eva, dále Jak se Goethe vsadil, že napíše hru za týden a Jak herec získává roli či naprosto brilantní Antické drama. Příjemný zážitek.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':