Databáze českého amatérského divadla

Texty: CHLUBNÝ, Jan a VYKOUPILOVÁ, Jarka: Přátelské setkání NA PRKNECH 2009 - Společnost. Amatérská scéna 2009, č. 4, s. 45 - 46.

Domácí Divadlo Prkno z Veverské Bítýšky zahrálo představení hry E. Rovnera Společnost. Scénář skvěle napsaný, představení gradovalo od pozvolného začátku až do konce za pomoci tří výborných hereckých výkonů (Vít a Eva Jakubcovi a Jarka Vykoupilová). Inscenace je doporučena na Jiráskův Hronov 2009. Stylizace hry do boxerského ringu se ukázala jako ne zrovna nejšťastnější a některé pauzy byly vyloženě rušivé. Inscenace je přes kulisu bojového sportu hlavně o vzájemném pochopení a toleranci. Dlouhý aplaus byl důkazem, že představení bavilo a téma mezilidských vztahů se dotklo snad každého z nás.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':