Databáze českého amatérského divadla

Texty: CHLUBNÝ, Jan a VYKOUPILOVÁ, Jarka: Přátelské setkání NA PRKNECH 2009 - Autobus sebevrahů. Amatérská scéna 2009, č. 4, s. 45 - 46.

Páteční program zahájilo představení DDS Brnkadla Autobus sebevrahů autora A. Passolinna. Díky dobrému scénáři vtipné a také dobře zahrané. Typově byly role velice dobře obsazeny. Jak název napovídá, skupinka ztracenců rozhodnutých skoncovat se vším se setkává na cestě za smrtí. Nápaditý scénář by ale zasloužil výrazné škrty a přepsání zápletky. Představení by také nejspíš svědčilo, kdyby se hrálo bez přestávky. Ta uškodila a druhá půlka se už na první nedotáhla. Zajímavé a funkční bylo určitě použití animací promítaných za scénou. (2. místo v hlasování diváků)
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':