Databáze českého amatérského divadla

Texty: KRÁLÍK, Jan: VI. národní přehlídka sokolského ochotnického divadla - O statečné Máně. Amatérská scéna 2009, č. 3, s. 46 - 48.

S herci od nejmenších po starší žáky připravil pohádku také debutující soubor z Chrasti. Hlavní úlohu ve vlastní adaptaci Ladovy pohádky O statečné Máně hrála radost, nápaditost a uvolněnost i ve veselých detailech scény, kostýmů, rekvizit a v chování doplňkových postav. Přehledná režie Anny Šárové by snesla větší dějové sevření a zkrácení monotonních hudebních meziher. Nadějný výkon v titulní roli podala Barbora Svobodová, slibně jí asistoval Jaroslav Zamazal. Ačkoli zde hrají i nejmenší děti, soubor je už za hranicí začátečníků, sám se rád baví a brzy dokáže víc.

Související Soubory

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':