Databáze českého amatérského divadla

Texty: VÖRÖŠOVÁ, Markéta a BRTNICKÁ, Dagmar: Stodůlecký píseček 2009 - Zpěvy sladké Francie. Amatérská scéna 2009, č. 2, s. 17 - 18.

Zpěvy sladké Francie předvedl DS Ty-já-tr Šupitopresto. Typicky studentské představení, u kterého více než o velké umění jde o zapojení početného kolektivu. Počáteční scénu příchodu chlapce doprovodilo neočekávané psí štěkání z hlediště, neočekávané nejen pro diváky, ale i pro herce. Hra o lásce, zradě a podvádění se v projevu mladého hereckého souboru s nízkým věkovým průměrem zdála lehce nepřiměřená, neboť by spíše slušela starším aktérům, ale je jasně viditelné, jaký potenciál v sobě soubor ukrývá.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':