Databáze českého amatérského divadla

Texty: Olomouc, BRHELOVÁ, Eva: Setkání divadel – Malé jevištní formy – Valašské Meziříčí - Rybník je plný panen, jedna z nich řekla mi Mirku. Amatérská scéna 2009, č. 2, s. 70 - 71.

Padesátiminutová bezbřehá improvizace dvou členů Divadla na cucky Olomouc s krycím názvem Rybník je plný panen, jedna z nich řekla mi Mirku mnohé diváky přiměla k odchodu ze sálu, některé ale zaujala právě tím, jak se postupně stávala bojem diváků a herců, herců mezi sebou a poté i herců se sebou samými. Do rybníka rozhodili mnoho podnětů (ekologie, politická témata, sebetrýznění, pokušení mužů políbit se…), ale vše bez zjevného záměru a organizace. V diskuzi byla tato improvizace kritizovaná jako pouhá sebeprezentace s malou dávkou opravdové komunikace s divákem.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':