Databáze českého amatérského divadla

Texty: Vysoké nad Jizerou, KDP 2009 - Seminář-dílna SČDO - nabídka

SEMINÁŘ – DÍLNA
NA KRAKONOŠOVĚ DIVADELNÍM PODZIMU
VE VYSOKÉM NAD JIZEROU
ve dnech 10.–16. 10. 2009,
připravená KR SČDO

Klub režisérů SČDO připravuje na NP venkovských divadelních souborů na KDP ve Vysokém nad Jizerou opět seminář – dílnu na téma principy komedie dell´arte. Kolektivní praktická řešení se uskuteční na vybraných částech hry Jaroslava Vostrého Tři v tom.
Příprava frekventantů předem se předpokládá, příslušné podklady budou zaslány přihlášeným. Dílna je otevřena všem zájemcům bez ohledu na příslušnost k amatérské organizaci.
Doba konání: od soboty 10. 10. do pátku 16. 10. 2009 včetně, vždy v odpoledních hodinách.
Lektoři: Mgr. Jiří Hraše, Petra Kohutová, Dušan Grombiřík.
„Třídní“: Dušan Zakopal.
Seminaristé si ubytování zajišťují sami. Vstupenky si hradí rovněž sami. Pro ty, kteří se přihlásí na celý seminář a požádají o jejich zajištění (viz přihláška), SČDO jim je rezervuje v informačním středisku přehlídky.
Zájem o účast je třeba ohlásit do 7. 9. 2009 D. Zakopalovi, Gen. Píky 12/2886, 702 00 Ostrava 2, Tel: 596 612 995, 731 329 561. Viz: Přihláška uprostřed bulletinu.
Za KR SČDO: Dušan Zakopal
Otištěno: D´Artaman 2009, č. 3

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':