Databáze českého amatérského divadla

Texty: HRUŠKA, Jaromír: Pohádkový víkend Český Krumlov 2009 - Měla babka čtyři jabka. Amatérská scéna 2009, č. 2, s. 27 - 28.

Závěr Pohádkového víkendu patřil Divadelnímu spolku Vojan Libice nad Cidlinou a jeho inscenaci textu Vlastimila Pešky Měla babka čtyři jabka. Myslím, že tento závěr byl v mnoha ohledech příznačný, neboť v praxi soutěžícím souborům ukázal, jak je možné dělat divadlo pro děti a jak na to plný sál dětí skutečně reagoval. Mnoho poznámek, postupů a způsobů řešení popisovaných lektory na seminářích dostalo prostřednictvím této inscenace konkrétní rysy a reálnou podobu. Lepší závěr jsme si opravdu nemohli přát.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':