Databáze českého amatérského divadla

Texty: VOBRUBOVÁ, Jana a Eliška: Krajská přehlídka dětského divadla Liberec 2009 - Knoflíková válka. Deník Dětské scény Trutnov 2009, č. 0, s. 8, 9.

Program zahájila Knoflíková válka v podání Turnovského divadelního studia, jehož vedoucím je Petr Haken, který je též autorem dramatizace známé literární předlohy. Přestože literární předloha i její dramatizace nabízí možnosti dramatického jednání, byla turnovská inscenace hodinovým sledem nedramatických situací Výsledkem je celkově povrchní inscenace bez vnitřního konfliktu; aktéři byli povolení tělesně i hlasově (výrazově). Celé představení bylo bez humoru a radosti.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':