Databáze českého amatérského divadla

Texty: ICHOVÁ, Eva: Dětský divadelní Tartas Dobřany 2009 - Magor dětem – na dobrou noc. Deník Dětské scény Trutnov 2009, č. 0, s. 7, 8.

Třetí inscenaci postavenou na poezii nám zahrály dvě dívenky ze ZUŠ v Domažlicích. Pod názvem Magor dětem – na dobrou noc vzniklo z jedné Jirousovy básničky okouzlující rozverné dílko. S minimálními jevištními prostředky (bodové světlo, aby se zmenšil prostor, plus jedna peřina a jeden polštář) dokázaly obě dívky milým a zajímavým způsobem interpretovat vybraný text. Přesto by bylo vhodné zapracovat ještě na přesnosti všech významů a odstranění drobných nelogičností, neboť u takto malého tvaru (a vlastně tak trochu i anekdoty) je potřeba jasnosti a přesnosti ještě zřetelnější než u větších inscenací.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':