Databáze českého amatérského divadla

Texty: ICHOVÁ, Eva: Dětský divadelní Tartas Dobřany 2009 - Tři příběhy o soudci Ookovi. Deník Dětské scény Trutnov 2009, č. 0, s. 7, 8.

Druhou inscenací inspirovanou japonskými příběhy byla inscenace Tři příběhy o soudci Ookovi. V té spojily své tvůrčí síly hned tři soubory z Kdyně a Domažlic – něKdy a Pecky st. a ml. V této inscenaci bylo použito výrazné líčení, masky, loutky, stínohra a živá hudba. Některé nelogičnosti (například v užití plošných loutek v jedné ze stínoher) vyvěraly pravděpodobně z částečně oddělené práce tří souborů. Tyto drobné prohřešky však bylo snadné odpustit právě díky dobře vystavěným situacím, umožňujícím postavám jednání.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':