Databáze českého amatérského divadla

Soubory: B.I.Z.O.N.I.,z.s.

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2009
Působení: 200x, 201x, 202x
B.I.Z.O.N.I. - improvizační divadlo, vedoucí Milan Boháček. Spolek zabývající se divadelní improvizací, tj. hraním bez předem daného scénáře. V repertoáru máme několik improvizačních forem: improshow, improzápas (utkání proti jinému týmu) a také tzv. longformy - delší improvizační vystoupení (Večerní zprávy, Telenovela, Superhrdinové). Pohybujeme se na hranici komedianství a herectví, s velkými nároky na komplexní performativní dovednosti. Jsme součástí České improligy.

Soubor vystupujem pravidelně na Divadle evropských regionů, festivalech Mezi Ploty, Jičín - město pohádky, Festivalu Fantazie, Semilský Paroháč, TyjátrFest v Kutné Hoře, Modrý Kocour v Turnově, olomoucký Majáles, aj.

2021 - Improshow (divadelní improvizace). Účast na CP Jiráskův Hronov - doprovodný program.
Bibliografie:
B.I.Z.O.N.I. - improvizační divadlo - informace o vzniku a činnosti souboru. Poskytl pan Ondřej Soukup. (viz Texty)

Mapa působení souboru - B.I.Z.O.N.I.,z.s.

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':