Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Divadlo Naoko

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2016
Působení: 201x, 202x
Divadlo Naoko Praha je autorská činohra, umělecký vedoucí souboru a režisér Oldřich Janeba. Soubor nemá stálou scénu, vystupuje v Divadle Kámen a v divadle Kampa. V r. 2017 se k souboru Naoko připojil spolek absolventů ZŠ Dědina, který vedla Věra Janebová.


2017 - adaptace povídky Carla Ewalda: Pět velmocí (první představení souboru), r. Oldřich Janeba. Premiéra 9. června 2017, derniéra 11. června 2017.

2018 - Robotická žena, scénář a režie Oldřich Janeba. Premiéra 2018 v divadle na Kampě.

2019 - Vzpoura čarodějnic, scénář a režie Oldřich Janeba. Premiéra 2019.

2019 - Šneci v aspiku, scénář a režie Oldřich Janeba. Premiéra 22. listopadu 2019 v Divadle Kámen. Účast na Festivalu amatérského divadla Kladno 2020 - možno zhlédnout na facebookových stránkách MDK a Divadla Lampion. Účast na KP POPAD, Praha 2021 se nekoná, soubor se omluvil.

Mapa působení souboru - Divadlo Naoko

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':