Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Divadelní spolek Pod lampú

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2016
Působení: 201x
Divadelní spolek "Pod lampú" Bánov, z.s. Obnovený divadelní spolek, tentokráte s názvem "Pod lampú", vznikl v Bánově v roce 2016 a navazuje na více než stoletou tradici ochotnického divadla v Bánově. Naše úsilí a čas s radostí věnujeme posílení kulturního dění v obci.

2019 - Petra Vašíčková, Magdalena Janků: BIOMATKA aneb BĚŽ DO ŘITI S KUS-KUSEM, r. Petra Vašíčková, Magdalena Janků. Účast na KP Kojetín - cena souboru za osvobozující bezprostřednost a živelnost a čestné uznání petře Vašíčkové a Magdaleně Janků za scénář a režii, cena divadelního Koječáka-Křenovčáka. Účast na festivalu Na prknech, Veverská Bitýška.
Bibliografie:
Bánov, Divadelní spolek Pod lampú - web souboru - viz www odkazy.

Mapa působení souboru - Divadelní spolek Pod lampú

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':