Databáze českého amatérského divadla

Soubory: „Strop je nahoře, podlaha je dole“

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2014
Působení: 201x, 202x
Divadelní soubor „Strop je nahoře, podlaha je dole“ vznikl 2014 v Praze z iniciativy Josefiny Karlíkové. Jako herci v něm kromě J. Karlíkové (též režie, dramaturgie, výprava a grafický design) působí/ili: K. Jakešová (též dramaturgická spolupráce), O. Helcel (též režijní spolupráce), K. Karlík (též hudba), D. Toman, S. Toman, M. Topolová, J. Hradilek, A. Brukner, O. Kulhavý, D. Trlifaj, B. Hess, Š. Přikryl. Produkce N. Krausová a J. Ondráčková.

Dosud uvedeno:
Ionesco: Plešatá zpěvačka,
Sorokin: Dostojevskij-trip,
Jarry: Ubu králem.


2017 - Alfred Jarry: Ubu králem, režie, dramaturgie, výprava a grafický design Josefina Karlíková. Premiéra 25. listopadu 2017. Účast na Činoherní klub uvádí, Praha 18.2.2018.

2020 - PROJEVY Z ŘAD PRACUJÍCÍ INTELIGENCE, režie, dramaturgie, výprava & grafický design: Josefina Karlíková. Účast na Činoherní klub uvádí, Praha 11.10.2020.
Bibliografie:
https://stropjenahore-podlahajedole.tumblr.com/
instagram: https://www.instagram.com/stropjenahore.podlahajedole/

Mapa působení souboru - „Strop je nahoře, podlaha je dole“

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':