Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Spolek Po škole

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2017
Působení: 201x
Spolek Po škole (studentská aktivita Katedry divadelních a filmových studií, Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci) je spojením současných i bývalých studentů Univerzity Palackého, kteří se zaměřují na autorské divadlo a sociální, komunitně-vzdělávací projekty pro studenty středních škol, seniory a další cílové skupiny. Ve své divadelní dramaturgii se Po škole zaměřuje na původní autorské hry, věnující se problémům a výzvám současného světa. Jedná se o vnější společensko-politické události ovlivňující život mnoha jedinců, ale i o vnitřní rozpory postav, které se promítají v interakcích se svým širším okolím. V následujícím období se spolek zaměří na specifika generace Y a Z.

2017 - M. Kadlec: Pouštní déšť. Účast na KP Valašské křoví, Slavičín - čestné uznání Michal Kadlec za pokus o scénář v žánru současného absurdního divadla.

2018 - DS Po škole – Michal Kadlec: VÝROBA. Dramatizace, úprava a režie: David Zdařil a Slávka Mašínová. Účast na KP Svitavský Fanda 2018.

2019 - Michal Kadlec: Vystřízlivění. Účast na KP Valašské křoví, Slavičín - čestné uznání Adamovi Hoškovi za roli Michala.
Bibliografie:
Informace
https://www.filmadivadlo.cz/pro-uchazece/studentske-aktivity

Mapa působení souboru - Spolek Po škole

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':