Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Liberec, [:TADAM:]

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2014
Během tří let, co soubor funguje, má na svém kontě celkem tři inscenace:
PROKLETÍ (2014 AlternaPoetika). Původní ideou Prokletí byla společná myšlenka Matyáše a Andrého udělat představení o prokletých básnících se spojením umu všech členů souboru. Inscenace, která vznikla společně s Jakubem Hrůzou ve formě jevištně zpracovaných básní velikánů světové poezie Baudelaira, Verlaina a Rimbauda, vyprávěla příběh těchto umělců.

ČÍSLO 923 – 215 (2015 POLapení). Další inscenace, Číslo 923 – 215vznikla hned další školní rok, soubor se vrhl na představení inspirované utopií, anti-utopií čili dystopií, ale i sklíčeností světa. Pohled do dystopistického budoucího světa plného nástrah a nebezpečí dal souboru opět další šanci ukázat svůj styl divadla.

ZÁBLESK (2016 |:TADAM:|). Autor, režie, hudba: Matyáš Hauser, úprava: soubory.Úprava: soubor. Hrají: Matyáš Hauser, André Ondřej Ulihrach, David Bolech, Kristýna Havelková, Anna Červeňová
Poslední počin teprve své obzory nachází. Příběh z překrásného velkoměsta, ve kterém se toho děje více než tušíme, jako by se dělo vše, ale zároveň nic. Účast na KP Modrý kocour, Turnov 2017. „SHOOTING STAR MODRÉHO KOCOURA 2017" (porota shledává talent a potenciál pro budoucí tvorbu). Účast na Divadlo v Bunkru, Liberec 2017.

Soubor se účastní festivalů a přehlídek mj. Na(ne)čisto, Wolkrův Prostějov, Přemostění, Mladá scéna v Ústí nad Orlicí, Hradec Open Air, Festival Prkna.

2017 - [:TADAM:] - TRINIDAD SCORPION MORUGA / perimentální show stejně ostrá jako nejpálivější paprička na světě. Autor inscenace: André Ondřej Ulihrach. Hrají: David Bolech, Anna Marie Rachel Červeňová, Matyáš Hauser, Tina Havelková, Tadeáš Pikous, Jegor Schoř, André Ondřej Ulihrach. [:TADAM:] - Soubor sestavený z Libereckých přátel, který má vlastní osobitou poetiku. Účast na KP Modrý kocour, Turnov 2018

Mapa působení souboru - Liberec, [:TADAM:]

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':