Databáze českého amatérského divadla

Soubory: LS Oklikou

Stav: aktivní
Působení: 201x
Soubor Oklikou se zrodil z Kliky, které za mnohé vděčí a tímto jí děkuje. Stálým členem souboru je Hana Holubkovová. A teď také Dora Boková, Lucie Dušková a Hana Kalašová.
Rozhovor s Hankou Holoubkovou:
Jak vznikl, váš soubor a co má společného s Klikou Praha?
Já jsem před léty přišla do souboru Klika a hrála s nimi několik let. Postupem času jsem měla chuť udělat něco trochu jiného, než dělají oni. Dlouho jsem nad tím dumala a s Mirkem Ryšavým (taktéž člen z Kliky pozn. red.) jsme vymysleli jednu věc, kterou jsme zahráli na přehlídce. Nechtěli jsme se jmenovat Klika, tak jsme se přejmenovali, ale vycházeli jsme z názvu našeho domácího souboru. Tohle je naše druhá inscenace
první byla Větrný mlynář od Haška.


2013 - Větrný mlynář a jeho dcera. Účast na KP Pražský Tajtrlík.

2015 - Hana Holubkovová: Já nespím, Arieli, r. Hana Holubkovová. Účast na KP Pražský Tajtrlík - cena Haně Holubkovové za dramaturgicko-režijní počin - nominované představení na Loutkářskou Chrudim. Účast na CP Loutkářská Chrudim.

Související Obrázky

Praha, Oklikou, Já nespím, Arieli, CP Loutkářská Chrudim 2015
Praha, Oklikou, Já nespím, Arieli, CP Loutkářská Chrudim 2015


Mapa působení souboru - LS Oklikou

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Praha, Oklikou, Já nespím, Arieli, CP Loutkářská Chrudim 2015
Praha, Oklikou, Já nespím, Arieli, CP Loutkářská Chrudim 2015