Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Počátek

Stav: aktivní
Amatérský divadelní soubor Počátek
vznikl v lednu 2014
na popud Martina Staňka, který si chtěl v Praze založit malý divadelní soubor. Sešla se skupinka lidí, kteří se navzájem vůbec neznali, ale spojovalo je divadlo.
Soubor čítá 14 lidí. Někteří herci zajišťují i jiné funke: dramaturg - Mirka Jaroševská, tajemnice souboru - Bára Šobáňová, máme zajištěnou i ekonomickou stránku - Jaromíra Švančarová a produkční - Kristýna Dvořáková. Kostýmy Jan Trejbal a zbylí členové; Ondřej Pecher, Aleš Surma, Jiří Fejtek, Sabina Šmatová, Adéla Špulková, Martina Procházková, Milan Keliš a Linda Kunčická.

Soubor se pravidelně se schází v Praze, ale větší část členů pochází z různých koutů České republiky.
Připravuje hru od Ferdinanda Olivy: Pojď na mé srdce!, jejíž premiéra je plánována na 24. 5. 2014 v Divadle D21 a druhá premiéra bude 31. 5. 2014 v Divadle Bez Hranic.
Ferdinand Oliva: Pojď na mé srdce!, režie: Martin Staněk, dramaturgie: Mirka Jaroševská, inspice: Adéla Špulková/ Sabina Šmatová, kostýmy: Jan Trejbal, scéna kolektiv.
Bibliografie:
DVOŘÁKOVÁ, Kristýna Dvořáková, produkční souboru. Informace o založení souboru, duben 2014.

Související www odkazy

Související Obrázky

Praha, DS Počátek, členové souboru, 2014
Praha, DS Počátek, členové souboru, 2014


Mapa působení souboru - Počátek

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Praha, DS Počátek, členové souboru, 2014
Praha, DS Počátek, členové souboru, 2014