Databáze českého amatérského divadla

Soubory: ZUŠ Veveří, ReVeverka

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2010
Působení: 201x
ReVeverka je středoškolská skupina (divadelní soubor) II. stupně LDO ZUŠ Veveří v Brně, jež vycházela z dlouhotrvajícího procesu hledání témat a tvorby dílčích improvizací, textů, etud, při kterém do poslední chvíle nevěřila ve zdárný konec. Je těžké skloubit iniciativu skupiny a mnohdy rozdílné názory v jeden kompaktní celek, o to důležitější byla v tomto autorském procesu role vedoucího - Kateřina Mikanová.

2011 - autorské představení: Ca7é, r. Katka Mikanová (velmi kvalitní inscenace Ca7é, která v linii od symbolické poetičnosti, přes silnější expresi až k naturalismu představuje kavárnu, kde se setkáte se ztělesněnými sedmi smrtelnými hříchy). Účast na divadelníBAF!, Brno.

2012 - autorská inscenace: Ca7é, r. Katka Mikanová. Účast na KP Špíl-berg, Brno.

2013 - ReVeverka, autorská inscenace: Krása snadno a rychle? Účast na KP Špíl-berg, Brno.

Mapa působení souboru - ZUŠ Veveří, ReVeverka

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':