Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Chleba, DS

Stav: neexistuje
Založení / první zpráva: 2003
Ukončení činnosti / poslední zpráva: 2004
Působení: 200x
Brno, DS Chleba, středoškolský soubor, žáci školy vedení prof. fyziky

2004 Cimrmanovská variace na klasickou pohádku Dlouhý, Široký a Krátkozraký, účast na KP Prima sezona v Brně. \"..soubor Chleba stojí na začátku divadelní práce a v podstatě kopíruje (reprodukuje?) své vzory a v tomto kusu ještě nedokázal využít svých původních typů, což se hochům z Chleba povedlo celkem slušně ve čtvrtek v Hospodě na Mýtince.\" (Černík)

2004 Smoljak - Svěrák: Hospoda Na mýtince, účast na KP Prima sezona v Brně \"Cimrmany uhranutí studenti se svým divadelně vášnivým fyzikářem ze souboru Chleba nabídli opus Hospoda Na mýtince. Tentokrát se mladíkům povedlo lépe uplatnit své vlastní typy, najít si nakročení k vlastní interpretaci (narozdíl od úterní pouhé reprodukce).\" (Černík)
Bibliografie:
ČERNÍK, Roman: Radostná letošní Prima szóna v Brně. Amatérská scéna 2004, č. 2, s. 69–70.

Mapa působení souboru - Chleba, DS

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':