Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Rozplizlá Blizna

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2010
Působení: 201x
Brno, Rozplizlá Blizna, vedoucí Dora Rodriguezová.

2010 - podle D. I. Charmse: Dobytku smíchu netřeba, vedoucí a r. Dora Rodriguezová, Zuzana Špatná. Účast na KP Špíl-berg, Brno - ocenění (Mladá scéna) za dramaturgický nápad. (Představení je složené ze čtyř povídek ruského spisovatele D. Charmse, které jako celkové pásmo kopírují jeho životní příběh. Je to náš oblíbený spisovatel. Projekt měl premiéru na recitační soutěži Polymnii, která se každoročně koná na Gymnáziu Matyáše Lercha. Dnes hrajeme podruhé). Účast na Brnkání, Brno.

2011 - podle A. Jarošové: Brno - Paříž a zpět. Účast na KP Špíl-berg, Brno - host přehlídky, ocenění Stanislavu Zajíčkovi a souboru za dramaturgické zpracování poezie, ocenění Doře Rodriguezové za nadhled při interpretaci intimní poezie současné autorky Andrey Jarošové - doporučení na CP Mladá scéna.
Bibliografie:
ŠLECHTOVÁ, Věra; RODRIGUEZOVÁ, Veronika: Brněnský ŠPÍL-BERG 2010 byl zdolán. Amatérská scéna 2010, č. 2, s. 55 - 57.

Mapa působení souboru - Rozplizlá Blizna

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':