Databáze českého amatérského divadla

Soubory: POD -Právnické ochotnické divadlo

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2005
Působení: 200x
Právnické ochotnické divadlo vzniklo v létě roku 2005.
Bibliografie:
2005 v létě POD - vzniklo Právnické ochotnické divadlo, zakladatelkou Zuzka Jugová, členy nadšenci z právnické fakulty v Brně.

2006 koncem letního semestru po obvyklých organizačních a docházkových problémech se secvičit a sehrát hru o Lotrandovi, jeho loupežnících a ostatních. Hrála se v parku u školy, což bylo velmi romantické a vzhledem k blížící se bouřce i strašidelné. Další předvedení hry proběhlo v září 2006 na FSS.

2007 Rork Bradforda: Černošský Pánbůh a páni Izraelité. Rozsáhlý kus složený z jednotlivých biblických příběhů měl velký úspěch, i když k odehrání druhého dílu - Mojžíše už nedošlo. Tento kus soubor odehrál v Krmítku na FSS a na Skleněné louce.

2008 Tetování v režii Zuzky Jugové, Oblomov pod režijní dvoutaktovkou Míša Rudolecká - Tommy Hříbek,
pánské trio souboru připravuje hru Obraz.

Mapa působení souboru - POD -Právnické ochotnické divadlo

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':