Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Náměstí Osvoboditelů č. p. 14

Stav: neexistuje
Založení / první zpráva: 2007
Ukončení činnosti / poslední zpráva: 2009
Působení: 200x
Divadelní soubor Náměstí Osvoboditelů č. p. 14 vznikl na jaře roku 2007 v Opavě, kde působil při Středisku volného času. Založení bylo motivováno přáním Báry Kroulíkové a Terezy Lexové inscenovat Sofoklovu Antigonu.

2007 - Sofokles: Antigona, r. Tereza Lexová. Účast na Festivalu studentského amatérského divadla "Na cestě...", Opava, účast na přehlídce Divadelní Kojetín 2008, účast na 51. ročníku přehlídky Betručova Opava 2008.

2008 - Ladislav Jurkovič: Pečeně z jednorožce, scénář a režie Tereza Lexová a Bára Kroulíková. Účast na Festivalu studentského amatérského divadla "Na cestě...", Opava, účast na CP Wolkrův Prostějov.

2008 - Kobé Abe: Přátelé, scénář a režie Tereza Lexová a Bára Kroulíková. Účast na Festivalu studentského amatérského divadla "Na cestě...", Opava.

2009 - na jaře soubor ukončil aktivity
Bibliografie:
http://www.loutkovedivadlo.svcopava.cz/ld/

http://www,namestiosvoboditelucp14.ic.cz

ZÁVODSKÝ, Vít: Kojetínská přehlídka dosáhla teenagerovských let. AS 2008, č. 2.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':