Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Soubor uměleckého přednesu (SUP), Gymnázium

Stav: stav není znám
Založení / první zpráva: 1974
Působení: 197x, 198x, 199x
Od 1974 Soubor uměleckého přednesu (SUP) gymnázia.
1974-1976 mj. Zábavné odpoledne.
V 2. pol. 70. let Právě začínáme, Bavíme se za školou (Žák, Hašek, Čapek, Erben, Kainar), částečně i vlastní tvorba (III. ZO, Koupím hrobku, Jedeme do NDR, Sbíráme léčivé rostliny, Válka už nesmí být).

Od 1988 nová vývojová etapa, např. Nemravná píseň (Bass), Učitelka a chuligáni, Žáčci a Žáček, Založení Strany mírného pokroku v mezích zákona v Rakovníku L. P. 1913, Mezi bibliofily, Dům u cesty, Edip, Hbitě k maturitě, Setkání (Horníček-Werich), V prodejně knížek, Erbenova Polednice (1999).

Do 1999 223 studentů. Vedoucí Zd. Brůžek.
Bibliografie:
SUP 1974-1999. Redakce Zdeněk Brůžek, Jan Švácha. Rakovník, přípravný výbor pro oslavy 25. výročí SUP GZW 1999. 106 s. kART.

Mapa působení souboru - Soubor uměleckého přednesu (SUP), Gymnázium

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':