Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Pytlík, Gymnázium

Stav: neexistuje
Založení / první zpráva: 1992
Ukončení činnosti / poslední zpráva: 1993
Působení: 199x
S návratem prof. Vratislava BartůŇka na gymnázium
počátkem 90. let postupně vznikal DS gymnázia Pytlík,
1992 Milenci z bedny (Aškenazy), lyricko-dramatické pásmo.
1993 Z knihy apokryfů Karla Čapka, r. Vráťa Bartůněk. Účast na ObP mladého a netradičního divadla, Karlovy Vary.
BuďAnebo a poloprofes. skupiny. Hrály v komorní scéně Motýl Divadla Vít. Nezvala, v divadélku Kapsa, v F-klubu, v galerii Alfa Omega na Zámeckém vrchu, v Ondřejské kapli, v budově Divadla Vít. Nezvala, na Mlýnské kolonádě, pod Chebským mostem, v divadle Dagmar, v kině Drahomíra, v ústavu Tosca aj.
Bibliografie:
ONDRÁČEK, Vlastimil: Dvě západočeská zastavení. AS 1993, č. 6, s. 14.

(af): Pytlík má v kapse reprízu. /Karel Čapek: Apokryfy. Inscenace amatérského divadelního souboru Pytlík z Karlových Varů. Režie Vratislav Bartůněk./ Deník Karlovarské noviny, 3, 1993, 25.III., č. 70, s. 11. - 1 obr.

(šd): Studentské divadlo v karlovarské Kapse. /Hra na motivy díla K. Čapka Sedm apokryfů nastudovaná amatérským divadelním souborem Pytlík z Karlových Varů. Režie V. Bartůněk./ Plzeňský deník, 2, 1993, 11.V., č. 107, s. 6.

ŠMÍD, Zdeněk: Nelehké návraty k divadlu. /Lyricko-dramatické pásmo na motivy povídek L. Aškenazyho Milenci z bedny v nastudování divadelního souboru karlovarského gymnázia Pytlík, z historie divadélka Kapsa a osudů duše a režiséra amatérského divadla Vratislava Bartůňka./ Deník Nová Pravda, 2, 1992, 11.VI., č. 136, s. 12. - 1 obr.

Mapa působení souboru - Pytlík, Gymnázium

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':