Databáze českého amatérského divadla

Přílohy: Středočeský kraj, SKKS, Informace pro účastníky Setkání středočeských amatérských divadelníků na 58. Jiráskově Hronově 1988

Ke stažení: stáhnout soubor
Informace pro účastníky Setkání středočeských amatérských divadelníků na 58. Jiráskově Hronově 1988 (přehled o programovém složení divadelních přehlídek a dílen, o plánovaných divadelních akcích, o zastoupení středočeských souborů na vyšších stupních divadelních přehlídek, o vzdělávacích akcích, o ediční činnosti SKKS, o dramaturgii středočeských souborů).
Vydalo SKKS Praha pro interní potřebu aktivu amatérských divadelníků Středočeského kraje v srpnu 1988. Zpracovali Jarmila Černíková-Drobná a Milan Strotzer.
Rok: 1988
Zdroj: SKKS Praha / Milan Strotzer – soukromý archiv
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':