Databáze českého amatérského divadla

Přílohy: Praha, IPOS, STROTZER, Milan: Úvod k publikaci J. Černíkové-Drobné Padesát příběhů a dva navíc, katalog her českých autorů, 1. díl, 1994

Ke stažení: stáhnout soubor
Úvod Milana Strotzera k publikaci Jarmila Černíková-Drobná: Padesát příběhů a dva navíc pro zábavu i poučení / Katalog her českých autorů / Činohra I. díl, Praha, IPOS 1994. Úvod obsahuje i podrobnější údaje o autorce publikace.
Rok: 1994
Zdroj: Publikace Jarmila Černíková-Drobná: Padesát příběhů a dva navíc pro zábavu i poučení / Katalog her českých autorů / Činohra I. díl, Praha, IPOS 1994.
Publikováno: Publikace Jarmila Černíková-Drobná: Padesát příběhů a dva navíc pro zábavu i poučení / Katalog her českých autorů / Činohra I. díl, Praha, IPOS 1994.

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':