Databáze českého amatérského divadla

Ročníky přehlídek: Sobotka, Šrámkova Sobotka

Přehlídka: Sobotka, Šrámkova Sobotka
Ročník: 64
Rok: 2020
Začátek: 4.7.2020
Konec: 11.7.2020
64. roč­ník fes­ti­valu českého jazyka, řeči a literatury, nesoutěžní přehlídka uměleckého přednesu spojená s tvůrčími dílnami pro studenty českého jazyka. Letošní ročník je nazvaný Od folkloru k folkloru.

Pořádají Městské kulturní středisko Sobotka, Město Sobotka a Občanské sdružení Šrámkova Sobotka za odborné spolupráce NIPOS–ARTAMA Praha.

Šrámkova Sobotka bude letos jen na webu.

Rada města rozhodla odložit konání festivalu až na rok 2021jako 65. ročník.
„Chceme však neuskutečněnou Sobotku 2020 nahradit spuštěním nového webu. Bude tu ohlédnutí za minulými ročníky, archivní materiály i články o historii festivalu. Doplníme aktuální materiály a také představíme budoucí ročník,“ uvedla na webových stránkách festivalu Pavlína Havlová, vedoucí kulturního střediska Sobotka.
Bibliografie:
Informace
https://sramkovasobotka.cz/ss64/
Zdroj: https://jicinsky.denik.cz/zpravy_region/sobotka-festival-sramkova-sobotka-64rocnik-online-web-prenos180620-jc.html

Související Organizace

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':