Databáze českého amatérského divadla

Ročníky přehlídek: Hradec Králové, region WP

Přehlídka: Hradec Králové, region WP východočeský (Královéhradecký kraj)
Rok: 2020
Začátek: 13.2.2020
Konec: 14.2.2020
Krajská postupová přehlídka sólových recitátorů Královéhradeckého kraje.

Pořadatel: Impuls Hradec Králové, centrum podpory uměleckých aktivit a Volné sdružení východočeských divadelníků s finanční podporou Královéhradeckého kraje a Ministerstva kultury ČR.

Koná se v Divadle Jesličky, Hradec Králové (sólisté) a 20.–22. března 2020 – Audimafor - soubory - se koná v divadle DRAK.
Účast souborů:
Krajské postupové přehlídky pro Wolkrův Prostějov se 13. února v Hradci Králové zúčastnilo 24 recitátorů, z toho 19 v I. kategorii a 5 v II. kategorii.

Jednoznačně nejlepším výkonem této přehlídky bylo vystoupení Nikoly Bekové v II. kategorii, která interpretovala úryvek z knihy Magorie Alexandry Berkové.

Jasným příslibem a v zásadě dobře nakročenou prací pak byla vystoupení Davida Štandery, Johany Valešové a Jana Kosejka v I. kategorii.
Bibliografie:
KP Wolkrův Prostějov 2020 v Hradci Králové – hodnocení
na adrese https://www.impulshk.cz/wolkruv-prostejov-2020-hodnoceni/
Poznámka:
Kontakt: Andrea Moličová, IMPULS, Tomkova 139, 500 03 Hradec Králové, tel.: 723 627 790, e-mail: divadlo@impulshk.cz, www.impulshk.cz
Obor:
poezie
Druh přehlídky:
systémová, postupová
Typ přehlídky:
krajská

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':