Databáze českého amatérského divadla

Ročníky přehlídek: Jihlava, JID 20-02-netradiční

Přehlídka: Jihlava, JID, netradiční (kraj Vysočina)
Ročník: 2
Rok: 2002
Začátek: 22.3.2002
Konec: 24.3.2002
Regionální festival studentského divadla Jihlava
Účast souborů:
Chotěboř, Okluzní fronta, The obrazy.

Havlíčkův Brod, Havlíčkovo gymnázium, J. Hnát: Superbastard.

Nové Město na Moravě, Chandraradar, Drobečkem sem, drobečkem tam. Doporučení na ŠP na 1. místě.

Nové Město na Moravě, Chandraradar, Robinson Jeffers: S pastýřkou, scénář a režie Ivona Čermáková a soubor.

Jihlava, Spoušť, Gymnázium, Klíma: Edgar, r. Ivana Fexová. Doporučení na ŠP na 2. místě.
Lektoři:
CHRISTOV, Petr
ČERVINKOVÁ, Hana
RUMLER, Martin
Paralelní akce:
Mj. budou hostovat R. Holub a B. Hrzánová s představením Frankie a Johnny ve svitu Luny.
Bibliografie:
RUMLER, Martin: Festival JID 20-02 začíná. Patronem je po roční přestávce herec a jihlavský rodák Ondřej Vetchý. Mladá fronta Dnes, Vysočina Dnes, roč.13, č. 69, 22.3.2002, s. D/2, 1 foto. - Podepsáno ler. Článek o programu festivalu amatérských souborů JID 20-02 v Jihlavě s nominací na Šrámkův Písek. Mj. budou hostovat R. Holub a B. Hrzánová s představením Frankie a Johnny ve svitu Luny.

RUMLER, Martin: Festival už zná účastníky. Nejlepší ze souborů divadelní přehlídky JID 20-02 se podívá do Písku. Mladá fronta Dnes, Vysočina Dnes, roč.13, č. 31, 6.2.2002, s. D/4. K programu přehlídky amatérského divadla JID v Jihlavě, vítězi postoupí na Šrámkův Písek.

RUMLER, Martin: JID 20 - 02 v Jihlavě. Festival nakonec kladl otázky po způsobu komunikace a připravenosti souborů na leckdy kritický posudek. Amatérská scéna, roč. 39 (Ochotnické divadlo 49), č. 3, 2002, s. 4-5, 1 foto. Referát o přehlídce mladých amatérských divadel.

RUMLER, Martin: První část přehlídky skončila, druhá potom potrvá do zítřka. Mladá fronta Dnes, Vysočina Dnes, roč.13, č. 72, 26.3.2002, s. D/3. - Podepsáno ler. Zpráva o první části festivalu amatérských souborů JID 20-02 v Jihlavě s nominací na Šrámkův Písek.

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':